Благодійний внесок на статутну діяльність

200,00
грн.
Все соцмережі та соцмережі…. А давайте, нарешті, зустрінемось! Тим більше, що привід суперовий День Народження - 4 роки нашій громадській організації! 

Також, це гарна можливість познайомитися з іншими соціально-відповідальними підприємцями Приірпіння. 

Дата: 3 лютого
Початок о 19:00
Місце: Dvigenie family club 
Гостомель, Кулішова, 1

Ми хочемо розповісти що нам разом вдалось зробити за останній рік! 

Ми дуже хочемо розділити цю радість саме з тобою, а найкращим подарунком до дня народження стане участь у благодійній лотереї (деталі нижче).

В програмі:

  • Річний звіт діяльності від БлагоДІМ

  • Презентація проєкту “Вона зможе!”

  • «Business Connect» - ділова гра для швидкого бізнес знайомства. Кожен з вас отримає можливість презентувати себе та свою діяльність, тому радимо прихопити із собою візитки. 

  • Благодійна лотерея - ціна 1 квиточка - 200 грн.  Як імениники ми просимо вас не купувати нам квіти, або інші сюрпризи - найкращим подарунком стане для нас ваша участь у благодійній лотереї!  

Буде розіграно 3 лоти: інтер'єрна картина, консультація від психолога Анни Чеченіної та шопер від нашої крафтової майстерні “ЕКО ДІМ”. 

Кількість благодійних квитків на одну особу - не обмежена! Виручені кошти буде направлено на втілення проєкту допомоги мамам з дітьми у складних життєвих обставинах “Вона зможе!”

Ви можете прийняти участь у цій лотереї, навіть онлайн - не обов'язково для участі бути фізично присутніми на заході. Головне - вислати скрін про оплату.

  • Фуршет та приємні сюрпризи.

Кількість місць обмежена. Чекаємо на тебе з нетерпінням!Click to order
Total: 
Ваше имя
Ваш Email
Ваш телефон
Made on
Tilda