Благодійний внесок на статутну діяльність

250,00
грн.
500,00
грн.
Сертифікат на знижку 50% на 3 сеанси апаратного масажу спини та всього тіла. Починає діяти з 19 серпня 2021 року. Ціна без знижки - 500 грн. за 3 сеанси, з сертифікатом - 250 грн. !
Також, отримуєте можливість придбати індивідуальний курс массажу зі знижкою 10% і додаткові подарункові процедури.

Адреса: Салон краси «New Style», м. Ірпінь, вул. Т. Шевченка, 4Д.
Телефон: 097 109 78 28

Массаж проводиться за допомогою спеціальних індивідуально підібраних накладок підключених до аппарату міостимулятору, який діє на організм людини низькочастотними імпульсами. Низькочастотна апаратна стимуляція сприяє відновленню кровообігу, збільшенню мязової сили та укріпленню мязів, покращенню імунітету, допомогає позбавитись від гострого та хронічного болю, втоми, покращує сон, зменшує набряки. Успішно використовується як самостійна терапія або у складі комплексного лікування, реабілітації або профілактики:
- порушеннь кровообігу, нервової системи, процесів обміну речовин, опорно-рухової системи;
- захворювань повязаних з малорухливим способом життя;
- наслідків важких фізичних навантажень та прискорення відновлення після травм та операцій.
Також, апарат має антицелюлітну програму.

Для масажу використовуватись накладки на живіт, шию, спину, коліна, стопи, бедра, тримачі для рук, апарат «Кегель» та апарат для покращення зору.

Тільки для нових клієнтів віком від 30 до 60 років, від 60 років за попередньою консультацією фахівця. Запис та бронювання часу, за номером телефону: 097 109 78 28. Кількість місць обмежена.

Всі виручені кошти йдуть на підтримку ГО"БлагоДІМ"!
Click to order
Total: 
Ваше имя
Ваш Email
Ваш телефон
Made on
Tilda