Маріель Славська
Телеведуча та експерт у сфері особистого кризис-менеджменту для жінок. Очолюю громадську організацію "БлагоДІМ", яка 4 роки допомагає жінкам з дітьми, що потрапили у складні життєві обставини. Організувала та керую командою волонтерів складом у 30 осіб. На даний момент громадська робота призупинена у зв'язку з війною в Україні.

Маю більше 17-ти років досвіду роботи в кадрі та створення відеоконтенту різного гатунку (сюжети, реаліті-шоу, ток-шоу, авторські програми, прямі ефіри, інтерв'ю).

Народилась в м.Запоріжжя у 1985 році. Заміжня, маю двох дітей (10 та 5 років). Громадянка України. Наразі проживаю в Анталії (Туреччина) у зв'язку з війною.
FaceBook
Напрямки роботи
Великий досвід роботи в кадрі, написання текстів, проведення інтерв'ю (у тому числі у прямому ефірі), проведення зйомок у якості режисера, створення короткометражного кіно та реклами. На сьогоднішній день розглядаю можливість роботи ведучої, рекрутера, PR або контент менеджера, менеджера соціальних проєктів або експертом на телевізійному проекті.
Освіта
Гуманитарний университет «КПУ», м. Запоріжжя
Факультет мов та журналістики. Спеціальність "Тележурналістика". Диплом магістра.
Інтершкола
9-ти місячний курс по спеціальності "Режисер". Дипломний проект отримав перше призове місце серед 16 інших робіт.
Курси різного штибу
"Ефективна комунікація" від "BTG", "Жіноче підприємництво", "Надання допомоги жертвам домашнього насилля" від італійської асоціації VitaRu, "Соціальне підприємництво" від Dream and Do та Української соціальної академії, "Фандрейзинг" від соціальної академії благодійництва Лєри Татарчук.
Досвід роботи
1
Телеканал "АЛЕКС", м. Запоріжжя, 2004-2006 р.р.
Журналіст молодіжної редакції, створення сюжетів, написання сценаіїв, робота в кадрі.
Приклад роботи
2
Телеканал "ТВ-ГОЛД", м. Запоріжжя, 2007-2010
Журналіст, телеведуча, автор проєктів "VIP-зона", "Краса та здоров'я". Написання сценаріїв, організація та проведення зйомок. Контроль монтажного періоду. Співпраця із рекламодавцями.
Приклад роботи
3
Телеканал ТЕТ, м. Київ, 2010-2011 р.р.
Головний режисер проєкту "Гола правда"
https://www.youtube.com/watch?v=JGLqXsZXG3c
4
Телеканал 1+1, м. Київ
Режисер телепроєкту "Суперзірка". Організація та проведення знімального та монтажного періодів.
Приклад роботи
5
Телеканал СТБ, м. Київ, 20012-2019 р.р.
Режисер проєктів "Фермер шукає дружину", "Подруги з Машою Єфросиніною" (для Нового каналу)
Приклад роботи
6
Телеканал "Погляд", 20016-2022 р.р.
Телеведуча, жарналіст, автор проєктів "Власний погляд", "Арт Ефір", "Про неї". Проведення журналістських розслідувань, проведення інтерв'ю у прямому ефірі, написання сценаріїв, робота в кадрі, редакторська робота, складання "риби" на монтажному столі.
https://www.youtube.com/watch?v=6-1CEL6B6xQ&t=37s
Чому я можу виступати експертом?
Я заснувала центр допомоги мамам з дітьми "БлагоДІМ", який допоміг більше 100 жінкам повернутися до повноцінного життя
3 роки роботи "в полях" з реальними жінками, які опинилися в складних життєвих ситуаціях: без дому, в домашньому насильстві, одна з дитиною, які змогли трансформувати своє життя.
Провела сотні особистих консультацій з потенційними підопічними
Моя місія - "дути в крила" жінкам. Іноді досить бути поруч, створити безпечний простір де підтримують і розуміють, для того, щоб жінка "злетіла".
Я вмію працювати в кадрі, у тому числі у прямому ефірі, як режисер та журналіст розумію, що саме потрібно телебаченню від експерта
Мої кращі проєкти
За 15 років досвіду роботи на телебаченні я працювала на центральних каналах країни у якості режисера та журналіста та у якості ведучої на регіональних каналах
Арт Ефір - інтерв'ю із творчоми особистостями у прямому ефірі. Створення сюжетів, підбір гостей і проведення інтерв'ю.
Власний погляд. Розслідування у сфері освіти та медицини. Автор проекту, журналіст та ведуча.
Фермер шукає дружину. Реаліті-шоу на СТБ. Посада - режисер.
"Про неї" - інтерв'ю із цікавими жінками України
Автор першого соціального мейк-оверу "Вона зможе!". Власними силами зібрала команду однодумців і зняла першу пілотну серію та промо-ролик. Шукаю партнерів для запуску цього проєкту на YouTube платформі.
Приклади роботи в кадрі
Нижче ви можете ознайомитися із прикладами моєї роботи в кадрі. Кожне відео я створювала як автор, журналіст, режисер, сценарист та ведуча.
Відгуки
Відеовідгуки тих, кому доводилось співпрацювати зі мною, отримувати допомогу нашої організації, або навчатися у мене.
Власні проєкти
ГО "БлагоДІМ"
Громадська організація заснована у 2017 році в Ірпені. Наша місія– підтримувати свідому жіночу спільноту, яка задає нові тренди розвитку України. Сайт: https://blagodim.info/
Благодійний центр "ДІМ"
Допомога мамам з дітьми, які потрапили у складні життєві обставини. Юридична, психологічна та ресурсна допомога. Сайт: https://dim.slavskaya.info/
Відеошкола " SoloWay Slavskaya School"
Автор курсів по створенню художнього відео, роботі в кадрі, створення відео для просунення особистого бренду, написання сценаріїв, робота з дикцією та інше. Виступи у якості спікера на офлайн аудиторію у кількості 250 людей.
Благодйний магазин "БлагоДІМ"
Приймаємо непотрібні речі та сортуємо їх.
90% роздаємо нужденним, а 10% продаємо та віддаємо на апсайклінг. Виручені кошти з продажів йдуть на благодійність. Сайт проєкту: https://blagodim.info/shop
Мій дім в місті Ірпінь. Але я мусила рятувати дітей і їхати геть. Наразі имчасового проживаю в місті Анталія (Туреччина) у зв'язку з війною. Комфортною буде віддалена співпраця.
Телефон: +380963735429
E-mail: marielslavska@gmail.com

Made on
Tilda