Маріель Славська
Телеведуча та експерт у сфері особистого кризис-менеджменту для жінок. Очолюю громадську організацію "БлагоДІМ", яка допомагає жінкам з дітьми, що потрапили у складні життєві обставини.

Більше 15-ти років досвіду роботи в кадрі та створенню відеоконтенту різного гатунку (сюжети, реаліті-шоу, ток-шоу, авторські програми, прямі ефіри, інтерв'ю).

Напрямки роботи
Великий досвід роботи в кадрі, написання текстів, проведення інтерв'ю (у томи числі у прямому ефірі), проведення зйомок у якості режисера, створення короткометражного кіно та реклами. На сьогоднішній день розглядаю можливість роботи ведучої або експертом на телевізійному проекті.
Чому я можу виступати експертом?
Я заснувала центр допомоги мамам з дітьми "БлагоДІМ", який допоміг більше 100 жінкам повернутися до повноцінного життя
3 роки роботи "в полях" з реальними жінками, які опинилися в складних життєвих ситуаціях: без дому, в домашньому насильстві, одна з дитиною, які змогли трансформувати своє життя.
Провела сотні особистих консультацій з потенційними підопічними
Моя місія - "дути в крила" жінкам. Іноді досить бути поруч, створити безпечний простір де підтримують і розуміють, для того, щоб жінка "злетіла".
Я вмію працювати в кадрі, у тому числі у прямому ефірі, як режисер та журналіст розумію, що саме потрібно телебаченню від експерта
Мої кращі проєкти
За 15 років досвіду роботи на телебаченні я працювала на центральних каналах країни у якості режисера та журналіста та у якості ведучої на регіональних каналах
Арт Ефір - інтерв'ю із творчоми особистостями у прямому ефірі. Створення сюжетів, підбір гостей і проведення інтерв'ю.
Власний погляд. Розслідування у сфері освіти та медицини. Автор проекту, журналіст та ведуча.
Фермер шукає дружину. Реаліті-шоу на СТБ. Посада - режисер.
Приклади роботи в кадрі
Нижче ви можете ознайомитися із прикладами моєї роботи в кадрі. Кожне відео я створювала як автор, журналіст, режисер, сценарист та ведуча.
Освіта
Гуманитарний университет «КПУ», м. Запоріжжя
Факультет мов та журналістики. Спеціальність "Тележурналістика". Диплом магістра.
Інтершкола
9-ти місячний курс по спеціальності "Режисер". Дипломний проект отримав перше призове місце серед 16 інших робіт.
Курси різного штибу
"Ефективна комунікація" від "BTG", "Жіноче підприємництво", "Надання допомоги жертвам домашнього насилля" від італійської асоціації VitaRu.
Відгуки
Відеовідгуки тих, кому доводилось співпрацювати зі мною, отримувати допомогу нашої організації, або навчатися у мене.
Власні проєкти
ГО "БлагоДІМ"
Громадська організація заснована у 2017 році в Ірпені. Наша місія– підтримувати свідому жіночу спільноту, яка задає нові тренди розвитку України. Сайт: https://blagodim.info/
Благодійний центр "ДІМ"
Допомога мамам з дітьми, які потрапили у складні життєві обставини. Юридична, психологічна та ресурсна допомога. Сайт: https://dim.slavskaya.info/
Відеошкола " SoloWay Slavskaya Schoo"
Автор курсів по створенню художнього відео, роботі в кадрі, створення відео для просунення особистого бренду, написання сценаріїв, робота з дикцією та інше. Виступи у якості спікера на офлайн аудиторію у кількості 250 людей.
Благодйний магазин "БлагоДІМ"
Приймаємо непотрібні речі та сортуємо їх.
90% роздаємо нужденним, а 10% продаємо та віддаємо на апсайклінг. Виручені кошти з продажів йдуть на благодійність. Сайт проєкту: https://blagodim.info/shop
Я живу в місті Ірпінь, тому буде комфортною співпраця у Києві, або віддалено
Телефон: +380963735429
E-mail: marielslavska@gmail.com

Made on
Tilda