Благодійний центр для мам з дітьми

208 367 грн. зібрано на благодійність

Проєкт здійснювався
з 2018-2020 р.

Центр “ДІМ” надавав допомогу жінкам з дітьми, які за певних обставин опинилися в скрутному становищі і потребували ресурсної, матеріальної, психологічної, юридичної та інформаційної підтримки.

ПРОБЛЕМА: Велика кількість жінок опиняється в складних життєвих обставинах: без грошей, моральної підтримки чоловіка та родичів і, навіть,без даху над головою. Більшість не мають можливість вийти на стабільну роботу і отримувати гідну заробітну плату через відсутність місць в комунальних дитячих садочках або хвороби дітей і необхідність постійного догляду за ними. Непоодинокі випадки, коли жінка не має де жити і за що годувати дітей. І тут зростає ризик того, що дитина опиниться в дитячому будинку.

Як ми вирішували цю проблему?

Для запобігання таких історій та профілактики сирітства було створено благодійний центр “ДІМ”, який більше трьох років допомагав жінкам стати на ноги.

В рамках цього проекту, ми надавали мамі в тяжкий період можливість адаптуватися, отримати психологічну та ресурсну підтримку. Навчали жінок реалізації своїх професійних можливостей із дитиною на руках. Об’єднували жінок в мікрогрупи взаємодопомоги. Допомагали знову відчути себе впевненою особистістю, в якої є сили подолати тимчасову кризу, в подальшому самостійно справлятися з проблемами і більше не потрапляти до кризових ситуацій.

ukUkrainian